Mina olen Raimo Kummer. Terve elu olen töötanud meedias, aga ma ise pean ennast eelkõige kala- ja jahimeheks. Meheks, kelle soontes voolab küti veri.

Väärtused

Ma usun jäägitult, et side looduse, päriselu ja päris asjadega on oluline. Ma usun, et üks tõeline mees peab saama hakkama ka siis, kui harjumuspärane elu mingil põhjusel ei toimi. Ta oskab varjualuse ehitada, tuld teha, looduses liikuda ja toitu hankida. Tõeline mees hoiab, kaitseb ja toidab oma peret. Tõeline mees naudib kõike, mida ta teeb ja teeb kõike alati kirega.
 

Meri, mets ja põld

Ma usun, et puhas toit on oluline. Metsikust, vabas looduses kasvanud kalast ning metsas toitunud ulukist väärtuslikumat ja maitsvamat toitu pole olemas. Enamik meie pere toidulauale jõudvatest köögiviljadest on pärit oma talu põldudelt ja kasvuhoonetest. Ma tean, et kaugel ei ole päev, mil õpin traktoriga põldu kündma, sest oma kätega toidu kasvatamine on minu jaoks osa päriselust. Ma olen veendunud, et üheski Eesti tipprestoranis ei saa nii kvaliteetselt süüa kui meie kodus ja me jagame toiduelamusi hea meelega nii oma sõprade kui võhivõõrastega. 

See on minu elu ja minu väärtused.
Need on minu lood kalapüügist ja jahist, aga ka metsas hulkumisest, korilusest ja meresõidust.

Loe lisaks:
Kala- ja jahimeheks saamise lugu
Kala ja ulukitoidud
Kala puhastamine

Kalagiid